Unknown: mysqli::real_escape_string(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/admin/domains/shersaz.ir/public_html/my/system/library/db/mysqli.php on line 45Unknown: mysqli::real_escape_string(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/admin/domains/shersaz.ir/public_html/my/system/library/db/mysqli.php on line 45Unknown: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/admin/domains/shersaz.ir/public_html/my/catalog/controller/startup/startup.php on line 95 درباره شعرساز

درباره شعرساز

 درباره شعرساز:

 شعرساز  یک مرجع دریافت و ارایه سفارشات ادبی هنری حرفه اي در زمينه ارايه شعر، ترانه و متون ادبی حوزه نشر دیجیتال است که فعالیت آن کاملا بر طبق قوانین جمهوري اسلامي ايران بوده و دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ساماندهی پایگاه اینترنتی و گواهينامه استاندارد (Standard SSL Certificate)  می باشد. وب سايت شعرساز به عنوان ايده برتر فني در حال دريافت تاييديه شوراي انفورماتيک  مي باشد. شعرساز در 28 شهریور سال 1395 راه اندازی عملیاتی شد. اين سايت بعنوان یک برند تجاری، زیرمجموعه شرکت مدانت است .


مجوزهای قانونی و گواهینامه های امنیتی شعرساز

در دست تکمیل ....

تیم شعرساز:

اعضای شعرساز مجموعه از از شاعران، گرافیست ها وب مسترها و ویراستارهای خلاق  و مهندسین مجربی هستند که توانایی تولیدو طراحی اشعار و ارایه متون و ترانه های قدرتمند در بهترین حالت را همواره در دستور کار دارند و بجای کپی برداری تلاش می کنند تا آثاری را ارایه دهند که در هیچ کجا به معنای واقعی وجود نداشته باشند. 


شعار شعرساز:

یک شعر عاشقانه، یک عاشقانه ماندگار

این شعار با هدف تثبیت نام شعرساز در خاطرات و برای ماندگار شدن عاشقانه های شماست


لوگوی شعرساز:

لوگوی شعرساز دارای 2 بخش گرافیکی است که یک پس مزینه رنگ قرمز به نشانه عشق و یک پَر و جوهردان به رنگ سفید به معنای پاکی نوشته ها در وسط کادر است با الهام از عاشقانه های پاک می باشد! این لوگو در 15 فروردین 1397 طراحی شده و جایگزین لوگوی قبلی گردید تمامی حقوق این لوگو مختص به شعرساز  است.


مهمترين برنامه های فروشگاه اينترنتي عبارتند از:

 • حمايت از محيط زيست :  بواسطه فروش آثار ديجيتالي و الکترونيکي( اشعارو...) براي کاهش آلودگي  هوا و مصرف کاغذ با تاکيد مکرر در اين خصوص با درج در کليه مکاتبات با مشتريان  عزيز.
 • حمايت رسمي و غیردائمي از موسسه خيريه کودکان سرطاني محک: با ترويج فرهنگ نوع دوستي و کمک هاي نقدي حاصل از فروش آثار.
 • حمایت از جامعه نویسندگان بخصوص شاعران


وجه تسمیه شعرساز:

شعرساز ترکیبی از دو  واژه شعر و ساز است که با مفهوم زير تنظيم نام و دامنه آن ثبت شده است:

 • معناي کلمه  شعرساز: جایی که شعر را می سرایند و یا بر اساس آیتم های شما می سازند.
 • معناي کلمه شعرساز : و یا ساز شعر که ارایه کننده نگاه موسیقیایی و زنده شعر است

استفاده از شعرساز بين مردم ايران رسميت و عرف بيشتري بجاي کلمه سازشعر دارد بهمين دليل از شعرساز استفاده شد و مفهوم اين نام اينست که همواره جایی هست که بتوانید با وآزه هایی که در سر دارید شعری را از صفر بسازید! بنابراین اینجا اولین انجمن شاعران الکترونیکی است که همواره اشعار و خواسته های شما.. در آن قرار دارد و در همه حال و در همه جا قادر به دانلود و استفاده از آن هستید!


هسته شعرساز:

فروشگاه آثار ديجيتالي شعرساز در حقيقت یک سیستم مدیریت محتوای چند منظوره حرفه ای می باشد که براساس ویژگی های بسیار غنی و کاربردی و همچنین ظاهر جذاب و کاربرپسند طراحی شده و مبتني بر يکي از قدرتمندترين سيستم هاي فروشگاهي لينوکسي جهان است که کاملاً بومي شده  است.  اين سیستم فروشگاهي، امروزه یکی از پرطرفدار ترین سیستم های مورد استفاده در فروشگاه های آنلاین ایران و دنیا می باشد که به سبب داشتن ویژگی های خارق العاده ای همچون اتصال به کلیه درگاه های پرداخت ایرانی نیز فراهم آورده است. 


مهمترين ويژگي های شعرساز:

ازآنجایی که شعرساز یا خود اقدام به تولید اشعار و آثار می کند برعکس تمامی سایت های مشابه فروش ترانه و.......در ایران، شعرساز دارای کلیه درگاه های تماس، اطلاعات، نشانی، سیستم رهگیری، تولید بر اساس نیاز و ... هست تا اطمینان خاطر داشته باشید همواره هدف شعرساز صرفاً فروش شعر نیست بلکه در کنار شما می ماند و همیشه پاسخگوی نظرات و پشتیبانی های شما خواهد بود و تلاش بسیار داریم تا زیباترین و در عین حال نایاب ترین اشعار را در اختیار شما بگذاریم:
 1. عرضه آثار با کيفيت بالا
 2. ارايه سه بار ویرایش  رایگان اثر تولید شده مشتريان
 3. اعطای هدیه اعتبار خرید و یا هدیه ثبت نام در شعرساز برای ارزش افزونی مشتریان 
 4. پشتيباني آنلاين 
 5.  الگوي کامل نمايش و شرح مشخصات آثار
 6.  قابليت پیگیری ، ارزیابی آثار، دانلود آنلاين، ثبت نام آنلاين، سوابق سفارشات 
 7. درگاه های پرداخت مطمئن بانک هاي ايراني 
 8. رابط کاربری کاربرپسند 
چشم انداز شعرساز:

 1. قصد داريم تا  کيفيت و کمیاب بودن آثار همواره در دستور کار باشد.
 2. قصد داريم تا با خوانندگان، شاعران و مالکان کسب و کارها و آژانس های تبلیغاتی همکاري گسترده تري داشته باشيم.
 3. قصد داریم تنها مرکز سطح بالا در عرضه شعر و ترانه کمیاب باشیم.
 4. قصد داریم در سند چشم انداز  سال 1407 یعنی پس از طی 10 سال فعالیت، اولین مرجع آموزش و عرضه شعر و هنر و ادبیات ایران باشیم.
 5. قصد داریم همیشه با شما باشیم....

شعرساز در شبکه های اجتماعی:
حضور فعال شعرساز در شبکه های اجتماعی محبوب برای کلیه علاقمندان:
کانال تلگرام
کانال آپارات
کانال اینستاگرام
کانال لینکداین

به حمايت شما نياز داريم چون ما هم حامي جامعه از ادب و هنر و شاعران هستیم و برای  نجات درخت و کودکان محک تلاش  میکنیم!
نجات درخت، نجات زندگی است!