Unknown: mysqli::real_escape_string(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/admin/domains/shersaz.ir/public_html/my/system/library/db/mysqli.php on line 45Unknown: mysqli::real_escape_string(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/admin/domains/shersaz.ir/public_html/my/system/library/db/mysqli.php on line 45Unknown: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/admin/domains/shersaz.ir/public_html/my/catalog/controller/startup/startup.php on line 95 راهنمای خرید

راهنمای خرید

20 قانون مهم در شعرساز

سایت شعرساز به عنوان مرجع تخصصی و ارایه کننده طرح ها و آثار ادبی با هدف اطلاع و آشنایی کامل مشتریان و هنردوستان عزیز قوانین و تعهدات دوطرف را بشرح زیر تدوین نموده است بنابراین لازمست نکات زیر، را بدقت مطالعه فرمایید:


.1-. هزینه تولید و طراحی هر بند متن یا بیت شعر 15هزارتومان است و در صورتیکه بصورت شاسی چاپ شود هر بند /بیت 35هزارتومان خواهد شد پس از تعیین تعداد ابیات مورد نظر مشتری تماماً در هنگام سفارش دریافت می شود. تعداد ابیات ممکن از پس از تولید بیشتر از میزان تعیین شده باشد که لازمست هزینه ابیات مازاد پس از تایید مشتری، توسط او پرداخت گردد.این مبالغ برای عموم افراد و جهت استفاده شخصی است.  برای استفاده تجاری، خوانندگان، آزانس های تبلیغاتی و کسب و کارها با شعر ساز تماس حاصل فرمایید!
.2-  کلیه آثار، پیش از تولید نهایی، باید به تایید مشتری برسد هر سفارش تا 3 بار امکان اعمال نظر و ویرایش توسط مشتری از نظر تغییر گرافیک کار یا تغییر واژگان را خواهد داشت. شعرساز در نهایت شعر را بصورت یک فایل گرافیکی (فایل شعر) و یا در حالت گزینه چاپ، بصورت تابلوشعر (چاپ شده بر روی شاسی) به مشتری عرضه خواهد کرد. این زمانبندی، پس از واریز کل وجه شروع می شود.
.3- تمامی اشعار سروده شده 100% خاص، منحصر و برای نخستین بار برای هر مشتری سروده می شود. لذا شعرساز تضمین 100% میدهد که از نظر فرم، محتوا و شکل اشعار شما نمونه مشابه نخواهید یافت.
.4- مشتری حق استفاده از الگو شعر سایر مشتریان را بدون کسب مجوز از شعرساز نخواهد داشت و هر طرح، منحصر به یک مشتری و حقوق معنوی اثر متعلق به شعرساز است.
.5-در صورتی که مشتری، خواهان عدم تکثیر شعر در شعرساز باشد یا خواهان دریافت حق مالکیت شعر را داشته باشد باید هزینه های محرمانگی اثر یا مالکیت را به ازای هر بند/ بیت (30 هزار تومان مازاد) پرداخت کرده باشد در صورت عدم پرداخت شعرساز اثر را در سایت منتشر خواهد کرد.  در غیر اینصورت، شعرساز کلیه حقوق معنوی و مادی اثر تولید شده را به مشتری واگذار و کلیه وکتورهای گرافیکی لایه باز را ارایه و از تکثیر و درج شعر در سایت شعرساز و کانال های شبکه های اجتماعی خودداری می کند.


.6- مشتری در صورت پرداخت هزینه مالکیت اثر، اجازه انتشار اثر در هر جایی و هر مکانی بنام خود را خواهد داشت .
.7- کلیه سفارشات بصورت تخصصی در کارگروه های مختلف تولید می شود.
.8- حداکثر ابیات سفارشی در فایل شعر/تابلوشعر اشعار 100 بیت و حداقل ۱ بیت است. ولی در مجموعه شعر یا دیوان محدودیتی نیست!
.9- کلیه اطلاعات شخصی، آیتم ها و روایت های مشتریان عزیز، در قانون حفظ محرمانگی شعرساز قرار دارد.
.10- هیچ محدودیتی در تعدد سفارشات مشتری وجود ندارد.


.11- زمان تولید و طراحی سفارش با توجه به: فوریت طراحی، تعداد ابیات و نوع قالب شعر و چاپ، متغیر است و از حداقل 1 روز و حداکثر 4 روز زمان خواهد برد.
.12- پس از دریافت ریز نیازمندیها و جزییات سفارش، شعرساز بلافاصله زمان دقیق اتمام طرح را به اطلاع شما خواهد رساند.
.13- تلفن، نشانی و ایمیل پاسخ به شکایات مشتری در سایت شعرساز، منوی درگاه تماس موجود است.
.14- کلیه مطالب و عناوین سفارش می بایست مطابق با قوانین کشور باشد.
.15- در سفارش دوم به بعد از تخفیفات مشتری ثابت از 10 الی 50% تخفیف شعرساز بهره مند می شوید و در صورت سفارش به ازای 5 مورد، یک تابلوشعر اختصاصی ویژه خود سفارش دهنده تولید و ارایه می شود.


.16- کلیه اطلاع رسانی ها(ثبت نام، سفارش،تولید،و...) توسط سیستم پیامکی و ایمیلی و یا کانال های اینستاگرام و تلگرام شعرساز به اطلاع مشتری خواهد رسید لذا از پیگیری غیر ضروری خودداری شود.
.17- مشتری مجاز به ارایه سفارش جدید بصورت هدیه برای افراد دیگر و ارسال آن می باشد.
.18- هویت پرداخت کننده، تراکنش های مالی تماماً در بستری 100% امن قرار دارد.
.19- قالب، وزن و سبک شعر و طرح پس زمینه اشعار بر اساس حس و حال آیتم های مشتری تنظیم می شود اما شعرساز دست مشتریان را برای ارایه عکس، نمونه وزن، قالب و سبک خاص هم باز می گذارد تا هر چیزی که آنها می پسندند را تولید کند.
.20- شعرساز تضمین کننده کیفیت شعر و گرافیک طرح های تولید شده است لذا با اطمینان خاطر سفارش دهید.